Διοργάνωση:Γ ΕΘΝΙΚΗ Αγωνιστική περίοδος:2021-2022 Όμιλος:4ος ΟΜΙΛΟΣ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αποτέλεσμα
1 1η Αγωνιστική 24/10/2021 15:00
Ρεπό: ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 24/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ)
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ 24/10/2021 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ 24/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ- ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ 24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
2 2η Αγωνιστική 31/10/2021 15:00
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ 31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 31/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ  'ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ' (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ 31/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ 31/10/2021 15:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ)
3 3η Αγωνιστική 03/11/2021 15:00
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 03/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 03/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ)
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 03/11/2021 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 03/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 03/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ "ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ 03/11/2021 15:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ)
4 4η Αγωνιστική 07/11/2021 15:00
Ρεπό: ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ 07/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 07/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ 07/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 07/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ 07/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ  'ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ' (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ 07/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ)
5 5η Αγωνιστική 14/11/2021 15:00
Ρεπό: ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 14/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ- ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 14/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ "ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 14/11/2021 15:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ)
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ)
6 6η Αγωνιστική 21/11/2021 15:00
Ρεπό: ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ 21/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ- ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 21/11/2021 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ 21/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ 21/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ 21/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 21/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ)
7 7η Αγωνιστική 28/11/2021 15:00
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 28/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ 28/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ "ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 28/11/2021 15:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ)
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 28/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 28/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 28/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ  'ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ' (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
8 8η Αγωνιστική 01/12/2021 15:00
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ 01/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ "ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ 01/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ 01/12/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ- ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 01/12/2021 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 01/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ)
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 01/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
9 9η Αγωνιστική 05/12/2021 15:00
Ρεπό: ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ 05/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ 05/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 05/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ 05/12/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ  'ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ' (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 05/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 05/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ)
10 10η Αγωνιστική 12/12/2021 15:00
Ρεπό: ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ 12/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 12/12/2021 15:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ)
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ "ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 12/12/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ- ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 12/12/2021 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 12/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ)
11 11η Αγωνιστική 19/12/2021 15:00
Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 19/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ 19/12/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ  'ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ' (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ 19/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ)
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 19/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ 19/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 19/12/2021 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
12 12η Αγωνιστική 22/12/2021 15:00
Ρεπό: ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ 22/12/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ  'ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ' (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 22/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 22/12/2021 15:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ)
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 22/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ "ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 22/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 22/12/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ- ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
13 13η Αγωνιστική 09/01/2022 15:00
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 09/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ)
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 09/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ 09/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ 09/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ)
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ 09/01/2022 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ 09/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
14 14η Αγωνιστική 16/01/2022 15:00
Ρεπό: ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ 16/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 16/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ  'ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ' (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 16/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 16/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ 16/01/2022 15:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ)
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 16/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ "ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
15 15η Αγωνιστική 23/01/2022 15:00
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 23/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 23/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 23/01/2022 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 23/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ- ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ 23/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ 23/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ "ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
16 16η Αγωνιστική 30/01/2022 15:00
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ 30/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 30/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 30/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 30/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ  'ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ' (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ 30/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ 30/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
17 17η Αγωνιστική 02/02/2022 15:00
Ρεπό: ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 02/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 02/02/2022 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 02/02/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ- ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 02/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 02/02/2022 15:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ)
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 02/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
18 18η Αγωνιστική 06/02/2022 15:00
Ρεπό: ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ 06/02/2022 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ 06/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 06/02/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ 06/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ 06/02/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 06/02/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ  'ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ' (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
19 19η Αγωνιστική 13/02/2022 15:00
Ρεπό: ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ 13/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 13/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 13/02/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ "ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 13/02/2022 15:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ)
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 13/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 13/02/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ)
20 20η Αγωνιστική 20/02/2022 15:00
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ 20/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ 20/02/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ- ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ 20/02/2022 15:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ 20/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 20/02/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 20/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
21 21η Αγωνιστική 27/02/2022 15:00
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ 27/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 27/02/2022 15:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ)
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ 27/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 27/02/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 27/02/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ  'ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ' (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 27/02/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ)
22 22η Αγωνιστική 05/03/2022 15:00
Ρεπό: ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ 05/03/2022 15:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ)
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ 05/03/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ "ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 05/03/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 05/03/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ- ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 05/03/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ)
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 05/03/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
23 23η Αγωνιστική 13/03/2022 15:00
Ρεπό: ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ 13/03/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ 13/03/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ 13/03/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ  'ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ' (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ 13/03/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ)
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 13/03/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 13/03/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ)
24 24η Αγωνιστική 20/03/2022 15:00
Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ 20/03/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 20/03/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 20/03/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ "ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 20/03/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 20/03/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ- ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 20/03/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ)
25 25η Αγωνιστική 27/03/2022 16:00
Ρεπό: ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 27/03/2022 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ 27/03/2022 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ)
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ 27/03/2022 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ 27/03/2022 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 27/03/2022 16:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ)
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ 27/03/2022 16:00 ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
26 26η Αγωνιστική 03/04/2022 16:00
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 03/04/2022 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ  'ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ' (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 03/04/2022 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ)
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 03/04/2022 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 03/04/2022 16:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ)
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 03/04/2022 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ "ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ" (ΗΛΕΙΑΣ)
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 03/04/2022 16:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ- ΛΕΥΚΑΔΟΣ)

Εγγραφη στα νεα μας

Μάθε πρώτος τα νεα τις ομάδας, αποτελεσματα και μελλοντικές αναμετρήσεις

Please enable the javascript to submit this form